KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252938
nr 1425 2938
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Hus i landskap, monogramsignerad, -70. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 61x67
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:55:12
15/10 00:08:02
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg